BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 14024106
*
nr 1402 4106
Bordslampfot
keramik. Höjd: 50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2021
kl 20:40:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 18:20:54
1
100 kr
7/6 14:40:59
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:23
-
4210 Bordslampa
artemide, Italien. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:18
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:47
-
4243 Bordslampa
Philips, mässing. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:58
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:42
*
Bordslampfot
nr 1402 4106
Bordslampfot
keramik. Höjd: 50cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 18:20:54 | 1 | 100 kr |
7/6 14:40:59 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:23 -
4210 Bordslampa
artemide, Italien. Höjd: 54 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:18 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:47
-
4243 Bordslampa
Philips, mässing. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:58 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:41 -
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:42